Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elévové a elévky na finálovém turnaji v Uherském Brodě

  V brzkých ranních hodinách v sobotu 6.4.2013 odcestovalo družstvo elévů a elévek FbC Aligators Orel Šitbořice na finálový turnaj Orelské florbalové ligy (OFL). Zde se sešli nejlepších 6 družstev základní části OFL, a to Uherské Hradiště, Uherský Brod, Brno-Židenice, Kunštát, Blansko a náš tým. Hrálo se systém každý s každým, tedy naše kluky a holky čekal náročný den.

  V prvním zápase odehrály proti družstvu Brno – Židenice. V tomto zápase měli naši hráči od začátku převahu, ale nedařilo se mu proměňovat šance. Postupně se ale prosadili a po dramatické koncovce nakonec zvítězili 3:2. Zápasy s Uherským Hradištěm, Uherským Brodem a Kunštátem vypadali podobně. Na našich hráčích a hráčkách se projevila nezkušenost a věkový rozdíl. Přesto že hráči bojovali, všechny tři zápasy prohráli. V posledním zápase, kde se mělo rozhodnout o čtvrtém místě, se střetli naše hráčky s kluky z Blanska. Zápas byl velice dramatický a hrálo se nahoru dolů. Díky výbornému výkonu gólmanky, skvělé obraně a neuvěřitelným gólům útočníků, se zápas podařilo těsně vyhrát 4:3.

   Tímto turnajem jsme zakončili tuto sezónu s elévy a elévkami. I když jsme skončili na 4. nemedailovém místě, hodnotím sem sezónu velice pozitivně. Postupně si za tým elévů zahrálo 8 holek a 6 kluků, kteří nabrali své první herní zkušenosti a vstřelili své první branky. Přejme jim, aby jim nadšení vydrželo a u florbalu nadále zůstali.

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Brno Židenice   3:2

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Kunštát   2:5

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Uherský Brod   0:6

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Uherské Hradiště   1:6

FbC Aligators Orel Šitbořice – Orel Blansko   4:3

Konečné pořadí finálového turnaje:

1. Orel Uherské Hradiště

2. Orel Kunštát

3. Orel Uherský Brod

4. Orel Šitbořice

5. Orel Blansko

6. Orel Brno - Židenice

 

Sestava finálového turnaje (foto):

Kateřina Vokálová 6, Ludmila Halasová 8, Eva Filipová 10, 

David Sirný 4, Martin Tošer 5,Vojtěch Zouhar 9,

Veroonika Halasová brankařka

                                                            Jaroslav Hála - trenér

elevove-finale.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Elévové Orel Šitbořice na jednorlivých turnajích v sezóně 2012/13 (4 turnaje)

elevove-2012-13.jpg