Jdi na obsah Jdi na menu

Mladší žáci porazilii Hattrick i Líšeň, prokletí se Znojmem však prolomit nedokázali

Aligators:Hattrick B

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Hattricku B. Již od první minuty bylo jasné, že to bude vyrovnané utkání a žádný z týmů nenechá soupeři nic zadarmo. Jako první jsme se dokázali gólově prosadit my a tím otevřeli skóre na 1:0. Oba týmy si vytvářely plno pěkných šancí hodných ke skórování, ale gól nepadl. Teprve až na konci první půle se Hattrick dočkal vyrovnání na 1:1. Na začátku druhého poločasu se nam podařilo soupeři zase odskočit na rozdil jednoho gólu. Soupeř si nenechal nic líbit a po chvíli byl stav opět srovnaný. Naší kluci chtěli vyhrát a s remízou se spokojit rozhodně nechtěli a tak opět zabrali a těsně před koncem se dočkali třetího gólu. Zbývalo pár vteřin do konce a Hattrick se stále snažil stav potřetí vyrovnat, ale kluci si tento jednobrankový naskok uhlidali a zvítězili tak nad soupeřem 3:2.