Jdi na obsah Jdi na menu

Předposlední turnaj elévů z pohledu družstva z Bučovic

7. 4. 2014

Sezóna se pro účastníky Jihomoravské ligy elévů chýlí k závěru a předposlední turnaj hostila v neděli 6.4. hodonínská hala.

Proti v pěti hrajícím Aligators Klobouky začaly Bučovice hned od začátku diktovat tempo utkání. Ze vstřelených branek se kromě autora dvou branek Matěje Müllera a střelců Martina Nováka a Jiřího Bašty mohl radovat celý tým, kterému náskok přinesl uklidnění...možná až přílišné. Za stavu 4:0 po prvním poločase se zdánlivě jednalo o rozhodnuté utkání, Klobouky ale byly zásadně proti.  Myšlenky na snadné vítězství brzy vystřídaly obavy o výsledek, když ve druhém poločase skóroval soupeř třikrát, zatímco Sokol vyšel střelecký naprázdno. Brankář Adam Krejčí už ale víc míčků za sebe nepropustil, takže tři důležité body putovaly na konto Bučovic.